Letecké transporty patria do veľmi rýchlo rozvíjajúcej sa sféry transportov. Sú to prepravy pri ktorých dokážete často zachrániť Vašu firmu od miliónových pokút alebo jednoducho doručiť čokoľvek do celého sveta.

Mám záujem
Charter - transporty

Pristavenie lietadla na pre Vás najbližšie letisko v rámci celej Európy, naloženie len Vášho tovaru a letecké doručenie k Vám, pričom sa o všetko staráme výhradne iba my. Vy dostanete svoj tovar najrýchlejšie ako to je možné.

OBC - On board courier

Niekedy sa stane, že ste zabudli na malé súčiastky ktoré sú však rozhodujúce pre produkciu. V takom prípade Vám ponúkame služby ON BOARD COURIER. Človek ktorý vyzdvihne na letisku Váš balík, poletí s ním do finálnej destinácie kde ho odovzdá ďalej k doručeniu.

Transporty do celého sveta

Potrebujete doručiť tovar do USA ? Číny alebo Ázie? Žiadny problém. Nahláste nám termíny a množstvá a my sa o to postaráme.

Door-To-Door

Celý proces naloženie - preloženie - vyloženie tovaru zabezpečujeme za Vás. Zakaždým na tieto transporty nasadzujeme najlepších z najlepších pre 100% istotu, že všetko pôjde podľa plánu.

Vyžiadať si viac referencií

Z dôvodu GDPR a ochrany našich zákaznikov poskytujeme referencie len na vyžiadanie.